РЕМИ НА БАЊИЦИ: Рад и Металац поделили бодове

03. 12. 2020. у 22:39

Фудбалери Рада и Металца ремизирали су (1:1) у заосталом мечу 15. кола Суперлиге Србије

„Грађевинари“ су тек у шеснаестој утакмици у сезони први пут ремизирали, а након овог ремија остали су пет бодова далеко од безбедне зоне.

Металац је повео у 39. минуту преко Јокића, а изједначио је Ђурић из пенала који је скривио Престиж Мбонгу пошто је играо руком у шеснаестерцу домаћина.

Ударац Јовановића Пулетић је одбранио, али је пенал поновљен пошто је са обе ноге био испред гол линије пре него што је изведен казнени ударац.

Ђурић је био прецизнији од Јовановића и тако донео бод свом тиму, а до краја утакмице виђена су и два искључења – меч је у 89. минуту завршио фудбалер Металца Антонијевић, а због протеста је искључен и тренер гостију Жарко Лазетић.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39