ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде дочекали су вечерас Хофенхајм на стадиону Рајко Митић. Meč je završen bez golova (0:0)

Коментари (12)

Luka

03.12.2020. 19:49

Jad i beda od zvezdinog futbala.Celo poluvreme niti jedan pošten udarac na gol.Sreca niti njemci nisu puno bolji.ali im je igra organizovananija. Zvezda nema kvalitet,Spiridinović treba još mleka da pije.Zvezda nema igraća sredine terena koji će organizirati napad.

Luka

03.12.2020. 21:30

Borjan ne samo na ovoj utakmici,nego u svim evropskim utakmicama biome glavni stub obrane.Inače je kvalitet igrača Zvezde za Evropu ”pretanak”.Zvezda nema kvalitet na sredini terena.Nema igrača koji će uposliti. napad kvalitetnim loptama

Navijac

04.12.2020. 02:21

Bravo Stankovicu i momci tako se igra za krajni rezultat-plasman u Evropu.Utakmica nikako nije bila lepa ali samo se uspeh racuna i pamti, a to je ostvareni cilj plasman u Evropu.Na sfudbal je slab prodajemo igrace kad prohodaju.Nemamo para da platimo super igrace

zola

04.12.2020. 06:44

Ljudi, čemu ovakvi komentari? Zveda nije igrala lepo, ali je odigrala korisno! A na kraju krajeva i nije se smelo igrati drugačije jer Zvezda nema kvalitet ( naročito trkačko-brzinski ) da bi se otvorila i napadala protiv ovakvih ekipa, a da ne pričamo o jačim ekipama. Budimo realni i svako ko zlurado komentariše neka prvo pođe od sebe i svoje uspečnosti. Pravi navijač treba da ceni trud ekipe, borbrnost, trčanje, a kvalitet je takav kakav je.

Vojislav Ilic

04.12.2020. 08:00

Veliki rezultat, veliki Borjan moglo bi se reci i Fascineli, velika sreca i to je to iz ovog sastava Zvezde sto moze da igra u Evropi. Koliko god smo zadovoljni rezultatom i plasmanom u nastavak takmicenja pitam se sta sa ovakvom igrom mozemo da ocekujemo u nastavku takmicenja. Jednostavno nemamo kvalitet, pa Hofetmajn je za evropske prilike sasvim prosecna ekipa koja je veceras igrala sa rezervnim sastavom i Zvezda ne moze sa njima da se nosi, sta ocekivati na prolec???