СУПЕРЛИГА: Гостима само бод из четири утакмице

29. 11. 2020. у 17:18

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког победили су на свом терену Напредак са 3:0, у утакмици 16. кола Супер лиге Србије.

Чукарички је повео у 66. минуту голом Вељка Бирманчевића, а предност је удвостручио Ибрахима Ндиаје у 83. минуту. Коначан резултат поставио је Винсент Езе голом у 90. минуту.

Чукарички је остварио осму победу и четврти је на табели са 29 бодова. Напредак је претрпео девети пораз и 17. је на табели са 13 бодова.

Вождовац је у Београду победио Младост са 3:2. Београдски тим је пети на табели са 27 бодова, а Младост заузима девето место са пет бодова мање.

Фудбалери Металца победили су на свом терену Златибор са 2:0, док је Бачка једина гостујућа екипа која се кући не враћа празних шака пошто је у новом Пазару извукла бод.