ДОМИНАЦИЈА! Српски тренери на прве две позције у Чемпионшипу
УПРКОС трећем узастопном поразу, Вељко Пауновић и његов Рединг задржали су лидерску позицију на табели енглеског Чемпионшипа, јер је најближи пратилац Свонси поражен на гостовању Норичу (1:0).
Владимир Ивић Фото ЕПА
Пораз лабудова искористио је Вотфорд Илије Ивића, да се победом над Ковентријем (3:2) пробије на другу позицију, са 21 бодом, једним мање од водеће Рединга.
Греј је довео Вотфорд у предност, да би гости до преокрета дошли за само два минута утакмице. Хамер и Вокер су погодили у 63. и 64. минуту утакмице, али њихова радост није дуго трајала пошто је Вотфорд одмах изједначио у 66. минуту преко Трост-Еконга.
Коначан резултат постигао је Исмаила Сар у 83. минуту утакмице.
Препоручујемо
ПОБЕДА ПАРТИЗАНА У СУБОТИЦИ: Спартак промашио пенал у финишу меча, Стевановић херој црно-белих
07. 11. 2020. у 17:30 >> 19:56
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)