СЕРИЈА А: Рома боља од Фиорентине, Сасуоло наставио са нестварним партијама

01. 11. 2020. у 21:23

ФУДБАЛЕРИ Роме победили су као домаћини Фиорентину 2:0, у шестом колу италијанске Серије А.

"Вучица" је потврдила да се налази у доброј форми. Ово је тиму из Рима био седми везани меч у коме није изгубио.

Голове за Рому су постигли Леонардо Спинацола у 12. и Педро Родригес у 70. минуту.

Фиорентина је покушала да се врати у утакмицу. У томе није успела, а од 89. минута екипа из Фиренце је играла са играчем мање, након искључења Лукаса Мартинеса Кватра.

Након шест мечева Рома заузима седмо место са 11 бодова, док се Фиорентина налази на једанестом са 7 бодова.

У истом термину, Сасуло је направио изненађење пошто је у гостима победио Наполи 2:0.

Голове за тим Роберта де Зербија су дали Мануел Локатели из пенала у 58. и Максим Лопес у петом минуту судијске надокнаде.

Клуб из Емилија-Ромање наставио је да бележи нестварне партије ове сезоне. До сада није поражен, има четири победе и два ремија.

Након шест кола, Сасуло је на другом месту са 14 бодова, док је Наполи на петом са 11 бодова.