ХРВАТИМА СМЕТА МАЈИЦА ЗВЕЗДИНОГ КАПИТЕНА: Великосрбин опет проворица, присваја наше тло
ГОЛМАН и капитен Црвене звезде Милан Борјан претходних дана је пекао ракију у мајици "Српска Крајина", у чему су у Хрватској видели провокацију.
Фото Фејсбук
Чувар мреже црвено-белих, рођен у Книну, сликао се са својим шураком, голманом ТСЦ-а Ненадом Филиповићем, а у комшилуку су реаговали на то и на његову изјаву да "није рођен у Хрватској, већ у Крајини, Далмацији".
"Вечерњи.хр" је написао: "Овај осведочени великосрбин сада је наставио са провокацијама" и додао да голман "присваја хрватско тло".
Портал 24сата.хр је назвао тај његов чин провокацијом.
"Те 1987. споменута 'Српска крајина' није могла ни постојати, јер је она унутар Хрватске 'постојала' од 1991. до 1995. кад су угашене све мисли о 'Великој Србији'", закључио је тај портал.
Индеx.хр је такође писао о Борјановом гесту, уз подсећање да је Република Српска Крајина била "српска парадржава у Хрватској, настала окупацијом делова Хрватске 1991".
Препоручујемо
КАТАИ: Битно је само да га дамо, макар и на силу! БОРЈАН: Треба да будемо поносни!
01. 10. 2020. у 21:16
МИЛОЈЕВИЋ ОБРАДОВАО НАВИЈАЧЕ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ : Ал Ахли довео нападача!
08. 10. 2020. у 15:01 >> 15:08
ОВО ЈЕ ЗВЕЗДИН ТИМ ЗА ЕВРОПУ: Црвено-бели послали списак од 28 играча у УЕФА.
08. 10. 2020. у 13:12
ОВО ЈЕ ЗВЕЗДИН ТИМ ЗА ЕВРОПУ: Црвено-бели послали списак од 28 играча у УЕФА.
08. 10. 2020. у 13:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БОМБА КОЈА ОДЈЕКУЈЕ: Реал загризао за Влаховића, Мурињо жели Србина по сваку цену!
ЖОЗЕ Мурињо већ годинама јавно хвали Душана Влаховића и покушава да га доведе у свој тим. Ако је веровати шпанским медијима, овог лета би дугогодишња жеља славног тренера могла да постане стварност.
31. 07. 2026. у 13:40 >> 13:41
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (2)