ЦРВЕНИ КАРТОН О КОМЕ БРУЈИ ЦЕЛА СРБИЈА: Због овога је чак и судија скинут са листе ПЛС

06. 10. 2020. у 15:59

НЕМА мира ни у Првој лиги Србије, доскорашњи судија Суперлиге Србије Лазар Трипковић направио је озбиљан пропуст, због кога је удаљен и из Прве лиге Србије.

Њему се на терет стављају велики пропусти на мечу Колубара-Раднички Сремска Митровица.

Колубара је дуел добила 1:0, а гол је постигнут у 96. минуту меча. Трипковић је на дуелу два пута свирао пенал домаћину, један је пропустио да свира.

Доделио је чак 11 жутих и један црвени картон, а посебно ће се говорити о црвеном. Чак и за стандарде српског фудбала можемо рећи да овако нешто нисмо до сада имали прилику да видимо.

Vladimiru Iliću, fudbaleru Radničkog, u 90. minutu je trebalo da izvede aut i lopta mu je u jednom trenutku pobegla. Tripković je to shvatio kao начин одузимања времена i pokazao mu drugi žuti karton i prerani put u svlačionicu.

Гостујући играчи нису могли да верују шта се дешава, те су се неколико пута прекрстили због одлуке Трипковића. Он је након меча скинут са судија Прве лиге Србије, а подсетимо, недавно је био скинут и са листе Суперлиге.