ЛАМПАРД РАСТЕРЕТИО ЕКИПУ: Лофтус-Чик на позајмици у Фуламу

ФУДБАЛЕР Челсија Рубен Лофтус-Чик прешао је на позајмицу у Фулам до краја сезоне.

ЛАМПАРД РАСТЕРЕТИО ЕКИПУ: Лофтус-Чик на позајмици у Фуламу

Фото АП

Лофтус-Чик је само једном био првотимац у Челсију ове сезоне и жели већу минутажу како би се вратио у репрезентацију Енглеске за Европско првенство следећег лета.

Он је одиграо 10 утакмица за репрезентацију и играо је на Светском првенству у Русији 2018. године. Од тада је имао проблема са повредама и испао је из конкуренције на Стамфорд Бриџу.

- Срећан сам што сам дошао у комшилук, да тако кажем. Гледао сам Фулам на почетку сезоне, играју пристојно. Уз овог тренера, мислим да могу да се вратим у најбољу форму. То ми је најважније, да се вратим у форму и да помогнем екипи да побеђује", рекао је 24-годишњи Лофтус-Чик за сајт Фулама.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ОТП Јуниор – Јединствена платна картица и м-банк апликација у Србији за тинејџере