БРУКА ЈУНАЈТЕДА: Тотенхем бројао до шест на "Олд Трафорду" (ВИДЕО)

04. 10. 2020. у 20:10

ФУДБАЛЕРИ Тотенхема прегазили су Манчестер јунајтед са 6:1 на "Олд Трфорду" у 4. колу Премијер лиге.

БРУКА ЈУНАЈТЕДА: Тотенхем бројао до шест на Олд Трафорду (ВИДЕО)

Ураганских уводних седам минута виђено је на овој утакмици. Домаћин је повео у 2. минуту када је Бруно Фернендеш погодио са беле тачке. Ипак, гости су врло брзо преокренули резултат.

Искористили су "певци" грешке лоше одбране Јунајтеда и преко Ндомбелеа и Сона шли до предности и јасно ставили до знања да су дошли да освоје три бода.

Посао гостима је додатно био олакшан када је Антони Марсијал зарадио директан црвени картон након што је ударио Ерика Ламелу.

То је Тотенхем искористио и до одласка на одмор постигао још два гола. У стрелце су се уписали Кејн и Сон.

Изабраници Олеа Гунара Солскјера бројчано слабији нису успели да промене стање ствари на терену, па је клуб из Лондона додатно увећао предност.

Тотенхем је на крају утакмице бројао до шест. Последња два гола за тим Жозеа Муриња су постигли Серж Орије и Хари Кејн, коме је то био други гол на утакмици.

Јунајтед после три одигране утакмице име једну победу и два пораза, док Тотенхем заузима пето место са седам бодова.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00