МЛАДИ НАПАДАЧ ЗВЕЗДЕ 'РАЗНЕО' ВОШУ: Лалатовић искључен против Пазара

03. 10. 2020. у 18:13

МЛАДИ нападач Новог Пазара Лука Марковић са три поготка частио је Војводину у убедљивој победи домаћина (3:1).

МЛАДИ НАПАДАЧ ЗВЕЗДЕ РАЗНЕО ВОШУ: Лалатовић искључен против Пазара

ЖАЛ Момчило Мркаић, центарфор Војводине Фото: Ј.Грлић

Показали су Пазарци да могу против фаворизоване Војводине. Поред победе домаћина меч је обележило искључење Ненада Лалатовића.

Темпераментни тренер је бурно реаговао после трећег гола домаћих у 44. минуту, Новосађани су тада тражили офсајд, осуо је салву увреда на рачун арбитра Петра Пипера, а потом је прешао на "обрачун" са неким из ложе Градског стадиона, након што је зарадио искључење.

Једино што је Војводина успела у наставку јесте да ублажи славље домаћина, али није могла да спречи други пораз у овој сезони.

Спаратак је савладао екипу Чукаричког и на тај начин преузео четврту позицију на табели Суперлиге. 4:2 (2:2).

Кључни играч екипе Владимира Гаћиновића био је одлични Немања Николић, који је са два поготка и асистенцијом представљао нерешиву енигму за одбрану Брђана.

Узбудљиво је било у Бачкој Паланци, где се домаћин вратио против Јавора и стигао до вредног бода (2:2). Серију асистенција и одличних мечава наставио је леви бек екипе из Ивањице Марко Јевремовић. Вождовац везао и другу победу у првенству, пошто је савладао Мачву у Шапцу головима Путинчанина и Ласицкаса средином другог полувремена.