АЈНТРАХТ ЛАКО СА ХЕРТОМ: Тим из Франкфурта бројао до три, повредио се Костић

25. 09. 2020. у 22:56

ФУДБАЛЕРИ Ајнтрахта лако су савладали Херту са 3:1 у Берлину у другом колу Бундеслиге.

Проблем за госте настао је у 15. минуту када је због повреде колена репрезентативац Срвије Филип Костић био принуђен да напусти игру.

Ипак, то није много пореметило екипу из Франкфурта који су до вођства дошли у 30. минуту када је Андре Силва погодио са беле тачке.

Само седам минута касније Даичи Камада је центрирао из слободног ударца, а сјајан у скоку је био Бас Дост и повећао је резултат на 2:0.

Очекивало се да ће Херта кренути на све или ништа како би покушала да избегне пораз. Ипак, уследио је нови гол Ајнтрахта. Опет се Јапанац нашао у улози асистента, док је Себастијан Роде постигао леп гол ударцем са ивице казненог простора.

Успео је тим из Берлина да постигне почасни погодак. И он је био дело такође играча Ајнтрахта - Мартина Хинтерегера, који је затресао сопствену мрежу.

После ове утакмице Ајнтрахт има четири бода, док је Херта после победе над Вердером уписала први пораз.

БУНДЕСЛИГА, 2. КОЛО

Петак

Херта - Ајнтрахт 1:3 (0:2)

(Хинтерегер 78 - Силва 30 пен, Дост 37, Роде 71)

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36