ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Дуел Муриња и Анћелотија припао Италијану! Варди водио Лестер до убедљиве победе!

А. Илић

13. 09. 2020. у 19:46

"КАРАМЕЛИЦЕ" су били сигурни на отварању нове сезоне Премијер лиге. Данашњи дерби одиграли су Тотенхем и Евертон. Гости су славили 1:0.

Италијански стручњак боље је припремио екипу за нову сезону, а то се одмах видело на терену. Прочитали су све тактичке замисли Муриња играчи "плаваца".

Ипак, у првом полувремену голова није било. Једини је пао у 55. минуту дуела. Лука Диње је добро извео прекид, највиши у скоку био је Доминик Калверт-Луин, који је главом послао лопту у мрежу.

Ближе другом голу били су гости, но Тотенхем поравњају. Ипак, "Карамеле" су се испромашивали, а са друге стране "певци" су изгледали као екипа која једва чека крај меча.

Раније данас Лестер је савладао Вест Бромвич Албион резултатом 3:0 на гостовању. Овом победом су успели да се попну на прву позицију.

Тимоти Кастање је донео вођство гостима у 56. минуту, Џејми Варти увећао је предност у 74. минуту, да би десет минута касније својим другим голом нападач лестера поставио коначних 3:0.