ЧУКАРИЧКИ ПРЕКИНУО СЕРИЈУ ПОБЕДА: Без голова у Горњем Милановцу

28. 08. 2020. у 21:36

УТАКМИЦА шестог кола Линлонг Суперлиге Србије између Металца и Чукаричког одиграна у Горњем Милановцу завршена је најнепопуларнијим резултатом - 0:0.

Прво полувреме је било изједначено и обе екипе су имале по неколико прилика, али пут до мреже није пронађен.

Других 45 минута прошло је у нешто дефанзивнијој игри домаћина, који је био задовољан бодом. "Брђани" нису успели да крунишу голом теренску иницијативу, па је меч окончан без голова.

Чукарички је после три везане победе уписао реми, али ће бар до сутра остати на другој позицији на табели. Металац је тренутно 11. на табели и три меча не зна за пораз.

У првом мечу овог кола Инђија је савладала Јавор са 3:2.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ, 6. КОЛО

Петак

Инђија – Јавор 3:2 (1:0)

(Алексић 8, Димитров 56 (п), Бастајић 82 – Луковић 67, Јевтић 75)

21:00 Црвена звезда – ТСЦ

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00