ЛЕГЕНДА НАПУСТИЛА АРСЕНАЛ: Стручни штаб "тобџија" остао ослабљен
СТРУЧНИ штаб Арсенала напустила је легенда клуба - Фредерик Љунгберг.
Фото: EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA
Некадашњи шведски фудбалер и бивши члан лондонског клуба отишао је са "Емирејтса", саопштио је данас Арсенал.
- Стварно смо тужни што Фреди одлази јер знамо колико он воли Арсенал. Сада има прилику да размотри друге могућности и то у овом тренутку има смисла за његову каријеру - рекао је технички директор Еду.
Он је нагласио да се Љунгберг на овакав корак одлучио због тога што жели да напредује у тренерској каријери.
Љунгберг је играо за Арсенал од 1998. до 2007. године, а у стручном штабу лондонског клуба био је од јуна 2018.
Препоручујемо
ОДЛИЧНА УВЕРТИРА ЗА РФС: Партизан разбио Инђију, Асано блистао, мајсторија Здјелара (ВИДЕО)
22. 08. 2020. у 19:00 >> 21:39
АТОМСКИ ФУДБАЛ У КЕЛНУ: Ово је њихово такмичење, Севиља шести пут освојила ЛЕ
21. 08. 2020. у 20:36 >> 23:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ЗА "СРПСКОГ ЗЕТА"? Курасау је против "слонова" потребно чудо!
СИМПАТИЧНА репрезентација Курасаа има немогућ задатак у последњем колу, а то је да мора победити веома добру Обалу Слоноваче како би имала шансе да се бори за пролаз даље. Меч се игра на "Линколн фајненшл филду" у Филаделфији и почиње од 22.00.
25. 06. 2026. у 10:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)