ХОЋЕ ЛИ СЕ ИГРАТИ ФУДБАЛ У ИТАЛИЈИ? Серији А прети одлагање
НОВА сезона Серије А могла би да буде одложена уколико се настави пораст броја заражених коронавирусом.
Архива Новости
Ову вест пренео је лекар Ђани Нани.
- Забринути смо, нема смисла сакривати ту чињеницу. Ако се настави са повећавањем случајева и ако се настави тренд померања припрема, тада бисмо били приморани да одложимо целу сезону - рекао је италијанским медијима Нани, који је представник лекарске коморе Фудбалског савеза Италије за медицински протокол.
Медицински протокол је радио веома добро када се у јуну наставила прошла сезона.
Ипак, сада је појавило неколико случаја заразе након што су се играчи вратили са тронедељног одмора.
На коронавирус су позитивна четири фудбалера Каљарија, док је један случај потврђен у новајлији Беневенту.
Нани је позвао играче да се чувају у последњим данима одмора.
- Схватам да не можете забранити одмор младим играчима, али се надамо да ће они бити опрезни, да ће поштовати све мере безбедности и дати све од себе да спрече заразу коронавирусом - закључио је Нани.
Подсетимо, почетак нове сезоне Серије А је заказан за 19. септембар.
Препоручујемо
АТОМСКИ ФУДБАЛ У КЕЛНУ: Ово је њихово такмичење, Севиља шести пут освојила ЛЕ
21. 08. 2020. у 20:36 >> 23:03
ЈУВЕНТУС ОТПУСТИО ДВА ИГРАЧА: Немац и Аргентинац нису више играчи "старе даме"
21. 08. 2020. у 20:27
САДА СЕ НАДАМ ДЕРБИЈУ ЗА ОРЛОВЕ: Страхиња Павловић за "Новости" о позиву у тим
22. 08. 2020. у 08:10
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)