ДАНЦИ НАЈВЕЋА ПРЕТЊА, ТИРАНА ИЗАЗОВ: УЕФА скратила листу Звездиних ривала у другом колу квалификација за Лигу шампиона

09. 08. 2020. у 22:33

ЦРВЕНА звезда је имала среће код жребања у првом колу квалификација за Лигу шампиона, а она ће је погледати уколико у понедељак (12) на жребу избегне Митјиланд.

ДАНЦИ НАЈВЕЋА ПРЕТЊА, ТИРАНА ИЗАЗОВ: УЕФА скратила листу Звездиних ривала у другом колу квалификација за Лигу шампиона

Илустрација фото: ЕПА

Српски првак је у недељу увече сазнао потенцијалне ривале у другом колу квалификација (25. или 26. август) а убедљиво најтежи од њих је дански првак, а могући су и Сарајево и Тирана.  

Познато је да су црвено-бели прошле сезоне победили у драматичном двобоју Копенхаген, а Митјиланд је убедљиво освојио титулу у својој земљи. Много би боље било да Звезда добије неког од победника из ова три дуела: 1.  Шериф (Молдавија) – Фола Еш (Луксембург), 2. Конах (Велс) – Сарајево (БиХ), 3. Динамо Т. (Грузија) – Тирана (Албанија).    

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ПОСЛЕ НЕКОГ ВРЕМЕНА: Небојша Пајкић у јавности- ево како данас изгледа (ФОТО)