ЛИГА ЕВРОПЕ: Шахтјор и Копенхаген прошли у четвртфинале

05. 08. 2020. у 21:04

УБЕДЉИВЕ победе. Прве две утакмице наставка такмичења у Лиги Европе обележили су домаћини.

Шахтјор и Копенхаген су идентичним резултатом били бољи од Волфсбурга односно Башакшехира - 3:0.

Иако делује да је резултатски било лако, у Доњецку је све решено у самој завршници. Свему томе су претходиле ситуације из 68. и 70. минута. У првој је Хоколава добио директан црвени картон и оставио домаћина са играчем мање, да би Брукс потом добио други жути и такође оставио свој тим на цедилу.

Шахтјор је потом головима Мораеша (89. и 93. минут) и Соломона (91. минут) обезбедио пролазак.

Знатно лакше било је у Данској. Копенхаген је имао гол заостатка из првог дуела и успео је то да надокнади. Винд је довео домаћина у вођство у четвртом минуту, а потом је у 52. удвостручио предност. Коначан резултат поставио је Фалк у 62. минуту.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17