ФУЛАМ СЛАВИ, СРБИН ТЕШИ ТРАГИЧАРА МЕЧА: Сви се диве Митровићевом потезу после финала на Вемблију(ФОТО)

Танјуг

05. 08. 2020. у 08:28

СРПСКИ нападач Александар Митровић изазвао је дивљење љубитеља фудбала својим гестом после финала плеј-офа Чемпионшипа, у коме је његов Фулам са 2:1 после продужетака изборио повратак у Премијер лигу.

Фото АП

Док су играчи лондонске екипе славили велики успех, Митровић је пришао и тешио голмана супарничког тима, Шпанца Давида Рају.

Голман Брентфорда направио је велику грешку у 105. минуту, када је примио невероватан гол са више од 30 метара из слободног ударца, који је извео Џој Брајан.

На друштвеним мрежама појавиле су се фотографије геста српског репрезентативца, уз коментаре "За поштовање" (Респецт).

Митровић, који је у игру ушао у 91. минуту, био је асистент код другог гола Брајана у 117. минуту.