ТРЕНЕР НАПРЕТКА ЉУТ ЗБОГ ПЕНАЛА: Катастрофа, жао ми је мојих момака

Бета

01. 08. 2020. у 20:54

ТРЕНЕР фудбалера Напретка Драган Ивановић није био задовољан суђењем на данашњем мечу његовог тима и Партизана и упитао зашто су црно-белима потреби поклони.

- Благо речено катастрофа. Због чега ово? Коме треба овакав неки поклон? Због чега Партизану треба ово -рекао је Ивановић за Арену спорт после утакмице.

Фудбалери Напретка изгубили су данас на свом терену од Партизана са 3:1, у утакмици првог кола Супер лиге Србије.

Напредак је повео у финишу првог полувремена, али су црно-бели у наставку преокренули резултат. Прво је изједначио Лазар Марковић у 46. минуту, а преокренуо је поготком Бибраса Натха у 85. минуту из једанаестерца.

- Жао ми је мојих момака. Не рачунам овај трећи примљен гол... Није ми јасно... Чему све ово? Кажем, жао ми је мојих играча и Фудбалског клуба Напредак - рекао је Ивановић и додао да прве прогнозе око голмана Живковића нису добре и да делује да је сломљена нога.

Фудбалери Напретка у наредном колу гостују Јавору.

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ЕТИХАД: Међутим, ако неко може да је покори, то је онда краљевска чета Карла Анчелотија

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ''ЕТИХАД'': Међутим, ако неко може да је покори, то је онда ''краљевска чета'' Карла Анчелотија

НОВИ фудбалски спектакл на програму је вечерас на ''Етихаду'' где ће Манчестер сити у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона угостити Реал Мадрид (21.00).

17. 04. 2024. у 07:45

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14