ЗВЕЗДИНЕ МУКЕ ПРОТИВ МЕТАЛЦА: Резервиста Крстовић за част црвено-белих

З. Ћоровић

20. 07. 2020. у 21:10

Нема још праве муниције и идеја у офанзиви шампиона што се добро видело на пријатељском мечу са Металцем.

Ипак, успели су црвено-бели у самом финишу, преко Николе Крстовића да дођу до минималца и победе домаћина на његовом стадиону у Горњем Милановцу – 1:0.

Константна иницијатива исплатила се Звезди у 89. минуту, после центаршута Гобељића млади нападач Крстовић је одлично нанишанио и погодио главом.

Имала је Звезда још неколико добрих прилика, а најбољу је пропустио новајлија Спиридоновић, када га је у 16. минуту луцидно проиграо Катаи.

Нападао је Станковићев тим, али без праве завршнице, што је после меча признао и тренер црвено-белих. Металац се одлично супротставио великом фавориту а имао је и колосалну прилику да га изненади.

У 72. минуту велику грешку је направио резервни голман црвено-белих Андрија Катић, Максимовић је пресекао лопту и на брзину извео лоб само толико да „ефектно“ пребаци гол.

- Била је ово одлична провера, опет смо на пријатељски меч изашли после озбиљног рада. Задовољан сам, припремамо се тек девет дана и очигледно је да напредујемо. Наравно, у нападу морамо да будемо много озбиљнији и конкретнији – искрен је био тренер Црвене звезде Дејан Станковић после утакмице.

Црвено-бели ће остати још два дана на Дивчибарама, следи повратак у Београд, па други део припрема у Врњачкој Бањи.

СТРЕЛАЦ: Крстовић у 89. минуту. Стадион Металца у Горњем Милановцу. Судија: М. Милетић

Ц. ЗВЕЗДА: Борјан, Гајић, Панков, Милуновић, Хајдин (од 30. Ераковић), Петровић, Саного, Иванић, Спиридоновић, Катаи, Томане (од 46. Вукановић). Од 65. минута: Катић, Гобељић, Дегенек, Бабић, Јовичић, Вулић, Николић, Радуловић, Крстовић.

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14