НИСУ МОГЛИ СА ДЕВЕТОРИЦОМ: Барнли, са два играча више, савладао Норич и задржао наду за Европу

Бета

18. 07. 2020. у 20:26

ФУДБАЛЕРИ Барнлија победили су данас у гостима екипу Норича са 2:0, у утакмици 37. кола Премијер лиге.

Барнли је повео у финишу првог полувремена голом Криса Вуда, а коначан резултат поставио је аутоголом Бен Годфри у 80. минуту.

Норич је меч завршио са два играча мање на терену, пошто су црвене картоне још у првом полувремену добили Емилијано Буедија и Јосип Дрмић.

Барнли је уписао 15. победу у шампионату и тренутно је девети на табели са 54 бода, односно има само два бода мање од шестопласираног Вулверхемтона, док је Норич последњи са само 21 освојеним бодом.

Фудбалери Барнлија у наредном, последњем колу дочекују Брајтон, док ће се Норич од Премијер лиге опростити на гостовању Манчестер ситију.