БОРБА ЗА ОПСТАНАК: Вест Хем славио и гурнуо Вотфорд у опасну зону

Бета

17. 07. 2020. у 23:24

Фудбалери Вест Хема победили су вечерас на свом терену Вотфорд са 3:1, у утакмици 36. кола Премијер лиге и освојили важне бодове у борби за опстанак.

Вест Хем је повео у шестом минуту голом Мајкла Антонија, а предност је удвостручио Томаш Соучек у 10. минуту. Трећи гол постигао је Деклан Рајс у 36. минуту. Трој Дини постигао је једини гол за Вотфорд у 49. минуту.

Вест Хем је готово сигурно обезбедио опстанак, остварио је 10. победу у лиги и на 15. месту има 37 бодова, шест више од Борнмута који је први у зони испадања, два кола пре краја.

Вотфорд је претрпео 18. пораз и први је изнад зоне испадања са 34 бода.