ПРЕМИЈЕР ЕНГЛЕСКЕ НАЈАВИО: Навијачи на стадионима од октобра
НАВИЈАЧИ би могли да се врате на фудбалске стадионе у Енглеској од октобра, најавио је данас британски премијер Борис Џонсон.
Илустрација фото: ЕПА
Џонсон је, најављујући наредне кораке за укидање рестрикција уведених због епидемије вируса корона, рекао да ће се публика постепено враћати на спортске догађаје.
Крикет утакмице биће први спорт који ће навијачи моћи да гледају уживо од марта, а навијача ће бити и на Светском првенству у снукеру, као и на коњичким тркама.
- Од октобра намеравамо да вратимо публику на стадионе... Наравно, на сигуран начин и под условом да пилот пројекти буду успешни - рекао је Џонсон.
Џонсон је истакао и да би ове мере могле да се пониште ако број заражених почне да расте.
Препоручујемо
ТОТАЛ ФУДБАЛ НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца
ОСАМ дана након незаборавног спектакла у Паризу, Бајерн Минхен и Париз Сен Жермен поново укрштају копља, овога пута на "Алијанц арени" (21.00), у реваншу полуфинала Лиге шампиона који обећава још једну ноћ за памћење.
06. 05. 2026. у 07:00
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"
РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.
06. 05. 2026. у 11:53
Коментари (0)