ДА ЗАБОРАВЕ „ТРОЈКУ“ ИМТ-а : Фудбалери Војводине у суботу гостују Радничком у Нишу
ФУДБАЛЕРИ Војводине ће сутра на „Чаиру“, у одмеравању за бодове са Радничким, покушати да избришу сећање на пораз од ИМТ-а, који је „тројком“ на „Карађорђу“ прошлог викенда прекинуо њихову ниску победа.
Н.Михајловић
Мирослав Тањга, стратег Новосађана, сматра да његова екипа иза себе има турбулентну недељу, у којој је ишла од „сјаја до очаја“.
- Меч против Црвене звезде био је одличан по нас резултатски, док је против ИМТ-а био катастрофалан, иако смо имали доста добрих момената. Нисмо били толико очајни у игри, колико је на крају испао резултат и тако смо довели себе у мало неугодну ситуацију. Играчи су се опоравили, идемо у Ниш екипи која се подигла, пошто је ремизирала са Црвеном звездом, победила ОФК Београд. Поштујемо Раднички, и клуб и тим, свесни да имају добру екипу и да заслужују бољи пласман него што то табела показује. Имамо исте мотиве, исти став према свакој утакмици и сада идемо са циљем да победимо- каже Тањга и не крије да има кадровских проблема, с обзиром на то да су повређени Ђорђе Црномарковић, Куфре Ета, Михаи Бутеан и Урош Николић.
Препоручујемо
ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН! Срђан Благојевић добио "појачање" за меч са ТСЦ-ом
12. 03. 2026. у 09:22
ИСТОРИЈА НБА ЛИГЕ ЈЕ ИСПИСАНА! Никола Јокић поново запањио свет
12. 03. 2026. у 08:24 >> 09:14
"ПОКАЗАЛИ СУ МИ ЉУБАВ И ПОШТОВАЊЕ..." Карлик Џонс о останку у Партизану
12. 03. 2026. у 08:56
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 06:30
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)