ШТА РАДИ МАЛИ!? Немце се хватају за главу због фудбалера Партизана и хитно долазе у Хумску на вечити дерби
СЈАЈНО игра Партизан!
FOTO: FK Partizan
Црно-бели напад функционише за десетку, а Јован Милошевић је доказао да се ради о момку који може много и пред којим је светла будућност.
Повреде су, заправо, биле највећи његов проблем до сада, а када је потпуно спреман, као сада, следе и голови. Осам их је постигао до сада у сезони, а у Штутгарту су пријатно изненађени његовим партијама, како наводи „Есслингер-Зеитунг“.
Но, оно право следи у суботу, тада Партизан дочекује Црвену звезду и од Јована Милошевића се очекује једна добра нападачка партија која би челнике Штутгарта можда и убедила да рачунају на њега за следећу сезону.
Црно-бели се не питају много, јер не постоји откупна клаузула која би оставила Милошевића у дресу Партизана на крају ове сезоне. Нажалост и тешко да ћемо га следеће сезоне гледати у Хумској.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
Препоручујемо
"ТО ЈЕ ЗАБРИЊАВАЈУЋЕ!" Срђан Благојевић пред вечити дерби Партизан - Звезда: Помешана су нам осећања!
14. 09. 2025. у 21:32 >> 21:25
ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ ИЗНЕНАДИО СВЕ ПРЕД ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Рекао нешто што је мало ко очекивао!
14. 09. 2025. у 19:13
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)