САМО ЈЕДАН КЛУБ ГЛЕДАНИЈИ ОД ПАРТИЗАНА: Црно-беле против Хибернијана бодрило 26.342 навијача, "Биле" 31.652
Током четвртка одиграни су први мечеви трећег кола квалификација за Лигу конференције, а регион поново има чиме да се поноси. "Пољуд" и стадион Партизана били су испуњени до последњег места.
FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović
Другу недељу заредом, сплитски Хајдук и београдски Партизан доминирају када је у питању број навијача на стадионима. Хрватски тим је премашио и сопствени рекорд са утакмице против Зире – чак 31.652 гледалаца пратило је тријумф "Билих" против Динама из Тиране (3:2), у драматичном сусрету који је решаван после преокрета.
У Београду, 26.342 навијача подржало је црно-беле у тешкој утакмици против шкотског Хибернијана, која се на жалост публике у Хумској завршила поразом од 2:0.
Иза њих по посећености следе сусрети Универзитатеа Крајова – Спартак Трнава (22.664 гледалаца), Рапид Беч – Данди (18.930) и АИК – Ђер (17.842), што јасно показује колики су фудбалски жар и емоције на Балкану, без обзира на то што је у питању "тек" трећи ранг УЕФА такмичења.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги
СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".
19. 05. 2026. у 07:30
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Навијачима ове репрезентације ЗАБРАЊЕН долазак на Светско првенство - и не, није у питању Иран!
Најновије вести везане за ФИФА Светско првенство у фудбалу 2026. су помало драматичне.
20. 05. 2026. у 15:27
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)