ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС: Комшилук јавља да Предраг Мијатовић можда напушта Партизан, али - колико у томе, заправо, има истине?
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
ФОТО: ФК Партизан
Треба их, ипак, узети са резервом - не зато што су пласиране у Бугарској, већ зато што се ради о Партизановој легенди која је управо и започела један огроман посао, опоравка црно-белих.
Наиме, како јавља бугарски "Блитз", Предраг Мијатовић је "већ виђен" за селидбу у ЦСКА из Софије.
Ево како је тај медиј обавестио своје читаоце на поменуту тему:
"Једна од највећих легенди југословенског фудбала разматра се за новог спортско-техничког директора ЦСКА. Ово је Блитз сазнао од извора у клубу.
Реч је о Предрагу Мијатовићу.
Пеђа има легендарни статус у Реал Мадриду. Године 1998. донео је победу над Јувентусом од 1:0 у финалу Лиге шампиона.
Бивши југословенски репрезентативац рођен је 19. јануара 1969. У славној каријери, Црногорац је играо за Партизан, Валенсију, Реал Мадрид, Фиорентину и Леванте.
Као што је познато, Португалац Паоло Нога више није спортски директор ЦСКА. Неколико занимљивих имена из Бугарске су опције за његову замену, о чему смо вас први известили", пише "Блитз".
Интересантно, Бугари уопште не спомињу да је Мијатовићева тренутна функција - у његовом вољеном Партизану, и да је као неко ко је задужен за спортска питања у црно-белом табору - посвећен реновирању екипе, и то у врло тешкој материјалној ситуацији.
И поред огромних потешкоћа, за Партизан су сада почели да играју "неки нови клинци", који су почели да пуне трибине у Хумској, па је право питање и одакле Бугарима идеја да би "Мијат" напустио црно-беле, а и да би то урадио у овом тренутку, када је на једном новом, великом почетку.
Бонус видео: Кад је Хумска пуна, а "гробари" из срца певају на сав глас...
Препоручујемо
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Литванија урадила
05. 08. 2025. у 17:17
НЕМАЧКА ТУГУЈЕ: Преминула легенда Бундеслиге, освајач Светског првенства
05. 08. 2025. у 14:12
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)