НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ НАКОН УДАРА ГРОМА У КЛУПЦИМА: Повређени фудбалер пред утакмицу избегао саобраћајну несрећу!
НАКОН што је гром ударио на стадион у Клупцима и оборио 10 играча, "Новости" су на лицу места сазнале од економа домаћег Радничког информације о повређеном играчу.
ФОТО: В. Митрић
Саво Павловић, економ клуба из Клубаца, први је реаговао кад је гром ударио у игралиште. Каже да се одмах видело да је гостујући играч променио боју лица и да није могао да се одазове.
Остали фудбалери, како истич, стали су. Били су у шоку, неки су се онесвестили од страха и потреса.
- Терен је у претходним годинама редовно контролисан и опремљен громобранима, јер су на њему играни и мечеви Прве лиге - каже Павловић, некадашња звезда лозничког фудбала. - Овде је раније играла и Лозница када је била у Првој лиги. Имали смо све инспекције, и громобране, и све што треба. Све је било по протоколу. Ово је, што би се рекло, виша сила. Никада се овако нешто није догодило.
Место удара грома - економ Радничког из Клубаца, Саво Павловић / ФОТО: В. Митрић
Играч, који је најтеже повређен, само неколико сати пре утакмице за длаку је избегао саобраћајну несрећу. И то је пре удара грома узнемирило играче.
- Пошао је на утакмицу, излетео му бициклиста пред ауто, једва је измакао. Када је стигао, рекао је тренеру: „Био сам на весељу, попио сам, могу ли да не играм?“ А тренер му је рекао: „Баш зато играш целу утакмицу.“ Играо је најбоље. И као играч и као човек, сјајан момак - прича Павловић.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)