ДЕЈАН СТАНКОВИЋ КАЖЊЕН! Одлазe руске рубље из џепа тренера Спартака из Москве
Поразом од Ростова остао је Спартак без пласмана у финале Купа, а Дејан Станковић је поново искључен због вербалног напада на главног судију.
ФОТО: Профимедиа
Контролно-дисциплински одбор Фудбалског савеза Русије одмах је реаговао и казнио Станковића са 250.000 рубаља (2764 евра).
- Станковић се коректно понашао на састанку Контролно-дисциплинског одбора. Одлучили смо да главног тренера Станковића казнимо са 250.000 рубаља због увредљивог понашања службеног лица према судији, које није резултирало искључењу и није наведено у записнику. Гест је био непримерен и непрофесионалан од стране тренера - рекао је шеф одбора – Артур Григорјантс.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса
Новак Ђоковић коначно је уписао прву победу на шљаци ове сезоне и полако подиже форму пред најбитније мечеве, данашњи ривал биће му мало познати Валентан Роје који не би смео представљати тежак задатак у другом колу Ролан гароса (15.00).
27. 05. 2026. у 07:20
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)