"МИ СМО НАШ ЦИЉ ОСТВАРИЛИ!" Срђан Благојевић након пораза Партизана од Новог Пазара

Филип Милошевић

04. 05. 2025. у 19:37

Срђан Благојевић, тренер Партизана, није био разочаран после пораза свог тима од Новог Пазара (2:1), јер је, како је рекао, дао шансу млађим играчима црно-белих, а овај тренд наставиће и у наставку сезоне.

МИ СМО НАШ ЦИЉ ОСТВАРИЛИ! Срђан Благојевић након пораза Партизана од Новог Пазара

FOTO: M. Vukadinović

- Задовољство ми је што смо у оваквом амбијенту играли. Ми смо данас покушали Новом Пазару да испарирамо са младим играчима. Имали смо добре шансе у првом делу. Честитам Пазарцима на победи, ми смо наш циљ остварили, међутим покушавамо да одрадимо добар посао до краја - рекао је Благојевић, а затим додао:

- Младима дајемо шансу јер имају квалитет, али имамо још доста посла, да бисмо у наредном периоду овакве утакмице добијали.

У наредном колу Партизан дочекује ТСЦ, а овај меч је на програму у недељу 11. маја (19.30).

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

ИДЕАЛНЕ ЗА ПОСТ: Ове намирнице обавезно уврстите у исхрану, а ево које су строго забрањене