"ЈАКО ХАОТИЧНА УТАКМИЦА": Прве речи тренера Патризана после ремија са ОФК Београдом
Фудбалери Партизана и ОФК Београда одиграли су нерешено 2:2 у мечу другог кола плеј-офа Суперлиге Србије.
FOTO: FK Partizan
Тренер Партизана Срђан Благојевић био је задовољан избореним ремијем против ОФК Београда.
- Прилично хаотична утакмица, у којој смо видели баш доста тога. Од ситуације у којој смо могли да водимо 2:0, 3:0 у првих 20 минута. Добро, могли су и они, али да смо дали шансе, могло је да буде озбиљније и убедљивије. Онда смо својим грешкама им дали да се врате у живот и останемо са играчем мање. Нешто слично што је било прошли пут, само на другој страни. Велики проблем после тога, против ОФК који је инидивидуално јак, против њих више од сат времена играти са играчем мање и не примити гол, није лако. Морам да одам призмање мојим играчима. Како се све одвијало, не можемо да жалимо за нечим, добро је да је остало нерешено - рекао је Благојевић.
Партизан се налази на другом месту на табели Суперлиге са 64 бода, а у наредном колу дочекаће Раднички из Крагујевца.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.
23. 12. 2025. у 14:30
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Летонија урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
24. 12. 2025. у 12:08
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)