"ИГРАЋУ ПОНОВО 100 ОДСТО"! Огласио се познати фудбалер који је преживео језиву несрећу
Фудбалер енглеског Вест Хема Мајкл Антонио рекао је да је 100 одсто уверен да ће поново играти фудбал, док се опоравља од тешке саопраћајне несреће, пренео је данас Би Би Си (ББЦ).
FOTO: Tanjug/AP
Антонио је 7. децембра по влажном и ветровитом дану ударио својим Фераријем у дрво недалеко од Лондона, и у несрећи је доживео прелом бутне кости на четири места.
"Играћу поново 100 одсто", рекао је Антонио.
Репрезентативац Јамајке који овог месеца пуни 35 године , недавно је отишао да да види остатке свог аутомобила на депонији.
"Имао сам чудан осећај у стомаку. То ме је натерало да схватим колико сам био близу смрти. Најтеже ми је било због моје деце. Али све ово ме чини позитивним и срећним, јер сам добио још једну шансу за живот", рекао је Антонио.
Он је рекао и да су му лекари рекли да ће опоравак трајати од шест до 12 месеци.
Антонио је одиграо више од 300 мечева за Вест Хем од када је стигао 2015. године из Нотингем Фореста.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ТРИПЛ-ДАБЛ МАШИНА: Јокићевој доминацији нема краја, Нагетси изгледају сјајно пред почетак плеј-офа!
НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили девет везаних тријумфа, а вероватно ће и десети јер вечерас у "Бол арену" долази слабашни Мемфис.
08. 04. 2026. у 14:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)