ПА, ОВО НЕМА НИГДЕ НА СВЕТУ! Утакмица отказана јер је дете трчало по терену и угризло судију за тестисе
Чудо невиђено.
FOTO: Markus Lohninger / Panthermedia / Profimedia
Ситуација која се догодила прошлог викенда у немачкој Крислиги сигурно ће остати записана у историји локалног фудбала у Дуизбургу.
Тим речима "Вечерњи лист" јавља следећу вест:
"Утакмица између ФК Таxи Дуисбурга 2 и СВ Рот-Вајс Милхајма морала је да буде отказана, а разлог је заправо тешко замислив.
Немачки медији јављају да је дете угризло судију за тестис?!
Како преноси немачки медиј ВАЗ, инцидент се догодио на игралишту у Дуизбург-Нојорфу, док је арбитар проверавао регистрације играча пре почетка сусрета.
Дете, које је припадало једном од играча домаћих, трчало је по терену и све се више приближавало судији.
Међутим, нико није могао да замисли шта ће се следеће догодити.
- Изненадно и потпуно неочекивано угризло ме је за лјеви тестис - пише у судијином извештају о отказивању меча", јавља поменути медиј.
Бонус видео: Црногорске олимпијске игре - такмичење у лењости
Препоручујемо
ВРАЋА СЕ! Легендарни Алекс Фергусон прихватио позив - опет ће бити тренер
27. 02. 2025. у 10:25
БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу
ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.
13. 01. 2026. у 06:30
ТУЖАН ДАН ЗА ТЕНИС: Изненадно се пензионисао великан, баш пред Аустралијан опен!
Најновије вести из тениса тичу се краја једне запажене каријере.
12. 01. 2026. у 15:35
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)