ЗВЕЗДИН БИСЕР СПРЕМАН ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: "Скоро да смо на максимуму"
Млади првотимац Црвене звезде - Јован Шљивић, открио је како теку припреме у Турској, али и истакао да се екипа труди да испоштује све захтеве стручног штаба.
ФОТО: ФК Црвена звезда
- Није лако јер смо тек на почетку припрема, али то је суштина. Радимо максимално јако, по плану шефа стручног штаба, а атмосфера је сјајна и поред свих напора. Кратка пауза после јесењег дела сезоне није много утицала на нас, скоро да смо на максималној физичкој спреми, те можемо одмах да тренирамо "пуном паром". Спремамо се за утакмице Лиге шампиона које нас очекују у јануару, тако да морамо да наставимо са вредним радом, како би се нашли у што бољој позицији на тим мечевима - истакао је Шљивић.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)