ПОЧИЊЕ ПРАЗНИЧНО ЛУДИЛО: Боксинг деј на Острву, уздрмани Сити тражи дугоочекивани тријумф, Ливерпул наставља серију победа
Данас почиње "Боксинг деј", празнично лудило на мечевима енглеског фудбала.
ФОТО: Профимедиа
Данашњи програм почиње у 13.30 сати на Етихаду када ће уздрмани Манчестер сити угостити дављеника Евертон и покушати изаћи из невероватне и неочекиване кризе у којој се налази.
Сити је у последњих 12 утакмица у свим такмичењима уписао само једну победу уз два ремија, те ће бити веома интересантно пратити данашњи дуел. Од утакмица које почињу у 16 часова истичу се дуели Њукасла и Астон Виле и локални лондонски дерби између Челсија и Фулама.
У 18.30 сати Манчестер јунајтед ће гостовати код Вулверхемптона, а данашњи програм затвара дуел лидера Ливерпула и Лестер ситија од 21 час.
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.
08. 12. 2025. у 15:15
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)