ДА ВАМ СЕ ЗАВРТИ У ГЛАВИ! Ево колико новца је Црвена звезда досад зарадила од Лиге шампиона
Откривено је колико је ФК Црвена звезда зарадио од Лиге шампиона.
Foto: Profimedia
Црвено-бели су самим уласком у Лигу шампиона зарадили 18,62 милиона евра, колико је припало и осталим клубовима који су обезбедили место у елити.
Након шестог кола, Црвена звезда у каси има 27,84 милиона евра и налази се на 33. позицији по зарађеном новцу у Лиги шампиона, а иза ње су само Спарта, Штурм и Слован.
Ливерпул је убедљиво највише зарадио до сада.
Клуб са Енфилда је богатији за скоро 83 милиона евра.
Ево и комплетне табеле:
БОНУС ВИДЕО: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
"ИМАМ СВОЈУ САВЕСТ": Тренер Милана се правдао после меча са Црвеном звездом
12. 12. 2024. у 12:25
"БРАТ ЈЕ УВЕК БИО ЂОКОВИЋ, А ЈА ФЕДЕРЕР!" Отворено писмо тенису италијанског тенисера
12. 12. 2024. у 08:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)