ДА ВАМ СЕ ЗАВРТИ У ГЛАВИ! Ево колико новца је Црвена звезда досад зарадила од Лиге шампиона

Откривено је колико је ФК Црвена звезда зарадио од Лиге шампиона.

ДА ВАМ СЕ ЗАВРТИ У ГЛАВИ! Ево колико новца је Црвена звезда досад зарадила од Лиге шампиона

Foto: Profimedia

Црвено-бели су самим уласком у Лигу шампиона зарадили 18,62 милиона евра, колико је припало и осталим клубовима који су обезбедили место у елити.

Након шестог кола, Црвена звезда у каси има 27,84 милиона евра и налази се на 33. позицији по зарађеном новцу у Лиги шампиона, а иза ње су само Спарта, Штурм и Слован.

Ливерпул је убедљиво највише зарадио до сада. 

Клуб са Енфилда је богатији за скоро 83 милиона евра.

Ево и комплетне табеле:

БОНУС ВИДЕО: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ШИПТАРИ ПОНИЖАВАЈУ СРБЕ НА ВИДОВДАН: Упуство терориста нашем народу како да се понаша у својој земљи (ФОТО)