НЕ ИГРА СЕ НА УБУ: Одложено Јединство - Црвена звезда!
ЈЕДИНСТВО и Црвена звезде неће у суботу на терен. Утакмица 16. кола која је требало да се одигра на Убу одложена је.
ФОТО: М. ВУкадиновић
Из Заједнице Суперлиге су се огласили и истакли да нема услова за одигравање меча због снежних падавина током данашњег дана.
- Услед обимних снежних падавина одлаже се меч 16. кола ФК Јединство – ФК Црвена звезда који је заказан за суботу, 23.11.2024. године са почетком у 17:00 часова. Нови термин одигравања овог меча биће накнадно објављен - нагасили су из Заједнице.
Шампион Србије већ има једну заосталу утакмицу са ТСЦ-ом још из ране фазе сезоне. Тај меч требало би да се одигра у децембру у време кад остале екипе буду играле осмину финала Купа.
Подсетимо, ово је друго одлагање у овом колу. Овог петка одлучено је да се у Лозници не састану ИМТ и ТСЦ.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо
АЛ' ЋЕ ДА ГОРИ: Србија добила ривала којег је најмање желела у баражу Лиге нација
22. 11. 2024. у 10:30 >> 12:47
ПОДИГЛА СЕ ВЕЛИКА ПРАШИНА: Тајсон и Пол суспендовани због намештеног меча?
22. 11. 2024. у 14:15
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)