ВИДИМО СЕ У ШАПЦУ! СТРАХИЊА ПАВЛОВИЋ ОТВАРА МИНИ-ПИЧ ТЕРЕН У РОДНОМ ГРАДУ: Штопер Србије и Милана стиже на Градски стадион у среду у 18.30

Промо

15. 10. 2024. у 16:00

Порука „мали терени рађају велике шампионе“ наставља да кружи Србијом!

ВИДИМО СЕ У ШАПЦУ! СТРАХИЊА ПАВЛОВИЋ ОТВАРА МИНИ-ПИЧ ТЕРЕН У РОДНОМ ГРАДУ: Штопер Србије и Милана стиже на Градски стадион у среду у 18.30

FOTO: N. Paraušić

Велика акција Фондације Моззарт „Фудбал је више од игре“ наставља се у Шапцу, а четврти мини-пич терен отвориће наш прослављени репрезентативац Страхиња Павловић. Стамени штопер одмах по слетању из Шпаније стиже у родни град, а спектакл је заказан за среду, 16. октобар у 18.30, у оквиру спортског комплекса на Градском стадиону.

Често звучи као флоскула, али постоје играчи који заиста на сваком мечу дају „110 одсто могућности“ и остављају „срце на терену“. Има и она стара шала да би у репрезентацију дошли пешке ако треба. Баш ове мантре коју фудбалери често понављају када се упале камере најбоље описују момка који иде главом где нико не сме ногом.

Фото: Touch N Touch

„Показао је како се бори за Србију, он је прави ратник, показао је класу“. Када прочитате овакве текстове о „орловима“, нема дилеме ко је у наслову. Одбрамбени играч који стално јури напред, чува свој гол, али брзо стиже и до противничког. Чека корнер да затресе мреже, а онда се враћа на место успеха. У одбрану Србије и славног Милана. Он је члан „Росонера“, али не заборавља одакле је све кренуло - први клуб Савациум, реку Саву, насеље Јевремовац и Шабац коме се увек радо враћа.

Преко Партизана, Монака и Салцбурга стигао је до чувеног „Сан Сира“, а црвено-црну опрему ових дана је заменио дресом Србије. Борио се против Швајцарске, у уторак против Шпаније, а директно из земље европских првака стиже на овај нови, прелепи мини-пич терен.

ФУДБАЛ ЈЕ ВИШЕ ОД ИГРЕ

Почетни ударац у акцији „Фудбал је више од игре“ извео је селектор Србије Драган Стојковић Пикси, који је пролетос у Нишу отворио први мини-пич терен.

Потом је обновљено и игралиште у Србобрану, у част Александра Катаија.

Фото: Touch N Touch

По завршетку Европског првенства, Александар Митровић је отворио терен у родном Смедереву:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ПЛЕМЕНИТИ И ОДАНИ: Људи „анђеоске душе“ рађају се у ова три хороскопска знака