''БОМБА'' У ИТАЛИЈИ? Некадашњи репрезентативац и усијана глава стиже поново у ''Серију А''

Озбиљнију повреду доживео је нападач Торина Дуван Запата, па су из клуба кренули да траже његову замену. Као једна од главних опција је некадашњи репрезентативац Италије Марио Балотели.

БОМБА У ИТАЛИЈИ? Некадашњи репрезентативац и усијана глава стиже поново у Серију А

Фото: Профимедиа

Према писању италијанским медијима ускоро би могло да дође до договора две стране.

Балотели је у Италији наступао за Интер, Милан, Брешу и Монцу, док је у инострансву носио и дресова Манчестер ситија, Ливерпула, Нице и Олимпика из Мареја.

БОНУС ВИДЕО: Новости на стадиону Ђузепе Меаца дан пред меч Лиге шампиона Интер - Звезда

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ПРОТИВ ПОСЕТЕ МИЛАТОВИЋА БЕОГРАДУ: Увреда је за српску гарду да му приреди смотру