ШВАЈЦАРЦИ ДОЛАЗЕ У ЛЕСКОВАЦ: Познате цене карата и кад почиње продаја за дуел Србије са "сајџијама" у Лиги нација

Часлав Вуковић

25. 09. 2024. у 16:31

У ЧЕТВРТАК 26. септембра од 12 часова почиње онлине продаја улазница путем за утакмицу Лиге нација, Србија – Швајцарска, која се игра 12. октобра на стадиону "Дубочица" у Лесковцу са почетком у 20.45.

ШВАЈЦАРЦИ ДОЛАЗЕ У ЛЕСКОВАЦ: Познате цене карата и кад почиње продаја за дуел Србије са сајџијама у Лиги нација

FOTO: Tanjug/AP

Улазнице могу да се купе по систему једна улазница, један ИД (индентификациони документ) на тицкетлине.рс.

У случају да родитељ жели да купи улазнице за децу, потребно је име, презиме и ЈМБГ малолетних лица.

Продаја на благајнама стадиона "Дубочиц" у Лесковцу почиње 1. октобра у радном времену од 10 до 17 часова. Гостујући навијачи моћи ће да купе улазнице преко посебног линка. За сектор предвиђен за гостујуће навијаче, безбедносна процедура за куповину улазнице је да само држављани Швајцарске могу купити улазнице у овом сектору.

Цене карата:

Запад и Исток – 1000 динара

Север и Југ – 500 динара

Сектор за гостујуће навијаче – 5 евра

Подсетимо, "орлови" после два кола А дивизије Лиге нација имају један бод и заузимају треће место у групи. "Сајџије" су на последњој четвртој позицији без иједног бода.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

РАДОСТ У ДОМУ ПЕВАЧКОГ ПАРА: Породила се Николина Ковач