СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички домаћин Црвеној звезди у Панчеву

Филип Милошевић

13. 08. 2024. у 15:05

Утакмица петог кола Суперлиге Србије између фудбалера Чукаричког и Црвене звезде одиграће се у Панчеву, саопштио је данас клуб са стадиона "Рајко Митић".

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички домаћин Црвеној звезди у Панчеву

FOTO: FK Crvena zvezda

На основу одлуке Заједнице Суперлиге Србије, Чукарички ће Звезду угостити у Панчеву, услед лошег терена на Бановом брду.

Дуел петог кола Суперлиге Србије између Чукаричког и Звезде одиграће се у четвртак, од 20 часова, у Панчеву.

Чукарички, Звезда и Партизан деле прво место на табели са 10 бодова.

БОНУС ВИДЕО: МАДРИД ЧЕКАО И ДОЧЕКАО: Килијан Мбапе коначно Реалов

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ПРЕКО НОЋИ ЈЕ НЕСТАЛО Боби пропао бизнис