ЈЕДНА ЕРА ФУДБАЛА ЈЕ ГОТОВА: Легенда португалског фудбала отишла у пензију
Један од најчувенији португалских фудбалера Пепе одлучио је да окачи копачке о клин.
ФОТО: Танјуг/АП
Чувени Пепе недавно је добио отказ у Порту и очекивало се да ће ускоро објавити да завршава каријеру што је сада и званично.
Подсетимо, Пепе има 41 годину, а наступао је Порто, Реал Мадрид и Бешикташ, а освојио је и Европско првенство 2016.
БОНУС ВИДЕО: ПРЕКО КАРИБА И ПАРИЗА - ДО ЛИЛА, ЗБОГ СРБИЈЕ: Добрица и Зорица снабдевају српске навијаче
Препоручујемо
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)