ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА "ТРИКОЛОРЕ": Мбапеов нос није у добром стању
Победили су Французи Аустријанце, али су изашли и веома забринути из овог дуела због повреде капитена Килијана Мбапеа.
FOTO: Tanjug/AP
- Његов нос уопште није добро. Видећемо. То је црна тачка ове вечери, иако се ради само о носу. Све је то доста забрињавајуће по нас – изјавио је после меча селектор Дидије Дешам.
Селектор је поручио да сада треба сачекати извештај лекарског тима.
На одређеним снимцима, на којима је Мбапеово лице обливено крвљу, види се померена носна преграда. Француски медији преносе да је хрскавица или померена, или сломљена.
- У овом другом случају, то би можда могло да захтева и операцију и вишенедељну паузу, што би био велики ударац за "триколоре" - пише сајт "Футмеркато".
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)