МАТИЈАШЕВИЋ: ''Фудбалери Чукаричког на цени, интересовање за Миладиновића и Цветковића''
Спортски директор Чукаричког је причао о томе како клуб живи, о играчима, као и о неизласку његове екипе у Европу ове сезоне.
FOTO: FK Partizan
- Чукарички је клуб који мора да живи од продаје играча. Наш буџет је пет-шест милиона и то морамо да направимо на тај начин. Злонамерни људи причају свашта, да продајемо за милион, два, три… Па нека они продају, волео бих да видим који то клубови успевају нон-стоп да продају играче за те износе - рекао је спортски директор екипе са Бановог брда Владимир Матијашевић.
Он је у разговору за клупски сајт истакао да су "најтраженији" Игор Миладиновић и Михајло Цветковић.
- Имамо једну конкретну понуду за Миладиновића, остало су интересовања. Писало се о преласку у Црвену звезду, нисмо уопште причали око тога, то су дезинформације. Рекао сам већ, његова цена није та о којој се писало, него је свакако већа. Што се тиче Цветковића, причали смо са Звездом, али он има 17 и по година, у јануару пуни 18. Он пре тога и не може да оде у иностранство, може евентуално да потпише неки предуговор.
Матијашевић је нагласио да у минулој сезони нису испуњени такмичарски планови јер шесто место није донело излазак у Европу.
- Чукарички сваке године треба да се бори за Европу. Ове године мало нам је недостајало да у томе успемо, али је доста тога утицало са променама тренера. Не бих да коментаришем да ли смо са неким промашили или погодили. Нама би Европа у наредној сезони донела загарантованих 400.000, ако се прође још једно коло 800.000 евра… Од тога пола потрошите на путовања. Али сезона није успешна, с обзиром на то да Чукарички није изашао у Европу - поручио је Матијашевић.
ВРЕДИ ПОКУШАТИ: Тикет са ВЕЛИКОМ квотом и још већим ДОБИТКОМ!
ЗА данас смо вам издвојили три предлога који дају одличну укупну квоту.
17. 12. 2025. у 09:30
СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...
Најновије вести из фудбала су више него занимљиве.
17. 12. 2025. у 15:11
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)