ОСЕЋАМ СЕ КАО КОД СВОЈЕ КУЋЕ: Хванг блистао након дупле круне
БРЗО је ушао у срце навијача Црвене звезде Ин Бом Хванг који се такође осврнуо на све оно што је урађено у претходној сезони.
FOTO: M. Vukadinović
- Осећам се одлично, освојио сам не један, него два трофеја са Црвеном звездом. То су ми први пехари у каријери, тако да сам изузетно поносан. Хвала навијачима који су увек били ту уз нас и подржавали нас дословно на свакој утакмици. Изузетно се лепо осећам због начина на који сам прихваћен од стране Звездине публике. Заиста се осећам као код куће и хвала им на томе, као и мојим саиграчима наравно - почео је Хванг.
Осврнуо се Хванг и на уврежено мишљење међу звездашима да је један од најбољих фудбалера Звезде у 21. веку.
- Не мислим то, знам колико је овде великих играча наступало, али ми је част да то чујем. Хвала сваком ко то мисли - подвукао је Хванг.
БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда
Препоручујемо
А ПОСЛЕ РАСКИДА: Стефанос Циципас има девојку! Шта мислите, одакле је?
25. 05. 2024. у 19:30
"ВОЛЕО БИХ ДА МОЈ СИН..." Александар Драговић на растанку од Звезде: Ја сам свој сан остварио!
25. 05. 2024. у 21:39 >> 21:36
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)