НЕМИЛЕ СЦЕНЕ И НА МАРАКАНИ: Сукоб навијача на 173. вечитом дербију Црвена звезда - Партизан (ВИДЕО)
Црвена звезда и Партизан састали су се у ове суботе како би одиграли 173. првенствени "вечити дерби", а на самом почетку дошло је и до инцидента
Foto: Printskrin/Arena sport
Наиме, на источној трибини, сукобили су се навијачи Партизана, који су се налазили тик уз "југ", и присталице Црвене звезде, које су биле одвојене полицијским кордоном.
Управо је реакција полиције спречила да се овај инцидент распламса.
Ево и како је све изгледало:
Подсетимо, пренос меча Црвена звезда - Партизан можете уживо да пратите на порталу "Новости".
Бонус видео: Почетак велике туче навијача пред 173. вечити дерби и брза реакција полиције
Препоручујемо
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)