БОМБА У СПЛИТУ! Хајдук доводи тренера из Србије
ЏАБА и Иван Перишич, Никола Калинић, Јосип Брекало... Динамо је и даље гигант за Хајдук, па чак и Ријека. Сплит ће и даље патити за титулом, а у нови покушај ће кренути са тренером који долази из српске Суперлиге.
фото архива ВН
Реч је о Феђи Дудићу. Невероватну вест доносе босански медији. Челницима Хајдука понуђен је Дудић, тренер Радничког 1923 из Крагујевца, клуба који је постао хит у првенству Србије.
Дудић је био пун погодак спортског директора Крагујевчана Славка Перовића. За кратко време стручњак из Сарајева склопио је коцкице у Радничком 1923 и створио компактну и моћну екипу. Регуларни део сезоне клуб из Крагујевца завршио је на петом месту, са израженим амбицијама да се у плеј-офу домогне места које води у Европу.
Принтскрин/Спорт центар/Јутјуб
Ту се не завршавају амбиције Радничког 1923. Клуб жели до првог трофеја у својој дугој историји, а план је да се освоји Куп Србије. Крагујевчани у полуфиналу дочекују Војводину на свом стадиону "Чика Дача", а ако прођу, у финалу би играли против бољег из меча Црвена звезда - Партизан.
Велико је питање како ће управа клуба у Крагујевцу реаговати, ако на крају сезоне, без обзира на то како она буде била завршена, Феђа Дудић одлучи да напусти срце Србије, Шумадију. Наводно, поред Хајдука постоје и понуде из Саудијске Арабије...
БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Они се не кладе због лове, лову имају, кладе се због страсти
Препоручујемо
АМЕРИМА СЕ СМУЧИЛИ ХРВАТИ: Напустили фудбалски турнир због расистичких увреда!
07. 04. 2024. у 13:42
КО ЈЕ ГАЗДА ЈАДРАНА? Хајдук је ове сезоне убедљив на "Пољуду", али је лидер извукао бод у првенству
26. 02. 2025. у 08:32 >> 13:58
КРИЗА ГРАЂАНА, ШАНСА ЗА НОРВЕЖАНЕ: Рањена звер стиже на север Европе
ПРЕДСТОЈЕЋИ дуел у Лиги шампиона између Бодо Глима и Манчестер ситија на „Аспмира” стадиону доноси занимљив окршај екипа које се налазе у потпуно различитим формама и такмичарским ситуацијама.
20. 01. 2026. у 08:24 >> 10:05
ДОНАЛД ТРАМП И ЦЕЛА АМЕРИКА У ШОКУ: Ни Србин није спречио најневероватнију спортску сензацију свих времена
Замислите да од рођења навијате за Звезду или Партизан, да сте притом рођени на Аутокоманди, да сте поред стадиона вољеног клуба и одрастали, гледали га и навијали за њега свим срцем, али да вољени клуб није хтео ни да вас погледа, чак ни да пристане да волонтирате у њему. Нешто слично се десило једном момку о коме данас прича цела Америка. А чак ни Србин који је чудо направио - није успео да га спречи у томе. И то пред очима целе нације, а и Доналда Трампа, америчког председника, у ложи.
20. 01. 2026. у 16:16
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)