УЖАС! Нови детаљи повреде Александра Митровића, није никако добро

01. 04. 2024. у 14:12

Александар Митровић повредио је задњу ложу на утакмици у којој је његов Ал Хилал савладао Ал Шабаб са 4:3, а сада су се појавиле фотографије које могу да забрину све у Србији.

Screenshot / АлХилал

Искусни нападач терен је званично напустио у 34. минуту, када је извршена измена, али већ у 31. било је јасно да неће моћи да настави утакмицу. Тада се, усред контранапада свог тима, одједном срушио на земљу и ухватио за бутину.

Међутим, проблеми су кренули много раније. Први пут на земљи је завршио у 18. минуту, када је изнудио пенал и када се након дуела са противничким голманом ухватио за десни бутни мишић. Стиснуо је зубе, одлучио да настави меч, а онда из једанаестерца успео да погоди за тада изједначење 1:1.

Да нешто није у реду осетио је и у 27. минуту. Камере су га снимиле како се током једног прекида држи за исто место, а занимљиво, управо неколико тренутака касније постигао је гол.

Дакле, повређен је успео да двапут буде стрелац и да изнуди пенал! Болове је трпео све до 31. минута, када се срушио на земљу и завршио дуел.

На наредној фотографији можете видети хронолошки када су Митровићу кренули проблеми и како се понашао током сусрета.

Према последњим информацијама, Митровић ће данас снимити ногу и лекарски извештај одредиће колика га пауза чека, као и да ли ће бити спреман за предстојеће Европско првенство.

БОНУС ВИДЕО: ПАРТИЗАН ПОВЕО ПРОТИВ СПАРТАКА: Ево како је Баждар затресао мрежу "голубова"