РЕКЛАМА КОЈА БУДИ НОСТАЛГИЈУ: Сећање на ’99 и чувени потез Бате Мирковић, а онда 25 година касније… (ВИДЕО)
Зоран Бата Мирковић и Меридианбет те воде у Немачку!
Фото: Промо
Поред несумњивих фудбалских квалитета које некадашњи српски фудбалер, Зоран Мирковић, свакако поседује, онај сада већ чувени потез и црвени картон у 43. минуту утакмице против Хрватске која је донела пласман на ЕУРО 2000 нашој земљи, свакако је постао заштитни знак легендарног Батице.
Сада, тачно 24 године касније, популарни Батица је поново у главној улози. Додуше, не на терену, већ на трибинама, јер заједно са компанијом Меридианбет води навијаче на ЕУРО 2024 у Немачкој! Добро познато лице поново је на ТВ екранима, а најновија реклама одушевила је читаву Србију.
Не губимо време, погледајте како се Зоран Мирковић снашао у новој улози:
Уз лавину емоција и сећања на добра, стара времена, али и најаву нових успеха – Зоран Мирковић и срећни добитник крећу пут Немачке.
И нису једини – на том путу можете и ви да им се придружите и доживите незаборавно искуство!
Да подсетимо, Меридианбет је одлучио да награди играче и обезбеди им одлазак на ЕУРО 2024! Правило за учешће је јасно: “Погоди највећу квоту”. Промоција важи за све регистроване играче на сајту меридианбет.рс или мобилној апликацији, а уколико нисте регистровани – креирајте свој налог на ОВОМ ЛИНКУ и аутоматски добијате и 4.000 динара за онлине клађење. Једини услов да бисте ушли у конкуренцију за освајање награде је да у току трајања такмичења уплатите депозит у минималној вредности од 2.000 РСД.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)