ПАРТИЗАН СЕ ДОГОВОРИО СА СЕВЕРИНОМ! Одбегли фудбалер данас стиже у Београд

Марко Паунић
Марко Паунић

27. 02. 2024. у 09:01

Ксандер Северина ће поново задужити опрему Партизана и ставити се на располагање тренеру Игору Дуљају.

ПАРТИЗАН СЕ ДОГОВОРИО СА СЕВЕРИНОМ! Одбегли фудбалер данас стиже у Београд

ФОТО: ФК Партизан

Како сазнаје Моцарт спорт, Северина би данас требало да допутује у Београд и стави се на располагање Дуљају.

Северина је у четвртак напустио Београд. Појавила се информација да је разлог дуговање клуба од 25.000 евра за потпис уговора. Његовом менаџеру је клуб дуговао још 50.000, дакле укупно 75.000 евра.

Дуљај и Северина су се први пут чули у петак, а до договора је дошло у току данашњег дана. Вероватно су две стране постигле договор око динамике исплате дуга, па би Северина могао да конкурише већ за меч против Железничара.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.

22. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ХРВАТСКА НЕЋЕ ДА ИГРА СА СРБИЈОМ У ПОЛУФИНАЛУ! Какав расплет на Европском првенству у ватерполу!